„Buduj z Głową” – nowy magazyn w wersji cyfrowej „Buduj z Głową” Poradnik kosztorysanta – to nowy, specjalistyczny kwartalnik skierowany do branży budowlanej. Publikacja jest dostępna w postaci e-wydania. Magazyn został przygotowany z myślą o inżynierach, projektantach i wykonawcach, a także dla pracowników administracji państwowej i samorządowej, którzy realizują inwestycje budowlane. Specjalnością „Buduj z Głową” są tematy związane z kosztami budowy, kalkulacjami kosztorysowymi oraz zamówieniami publicznymi. Oprócz tego w numerze można znaleźć omówienia zmian w przepisach, artykuły na temat projektowania i wykonawstwa, opisy nowych technologii i ciekawych inwestycji. Autorami tekstów są naukowcy i praktycy, co zapewnia dostęp do najnowszej wiedzy , a także dużą dawkę porad przydatnych w pracy zawodowej.

Wydawcą jest firma Athenasoft sp. z o.o. Dotychczas „Buduj z Głową” było publikacją przeznaczoną wyłącznie dla użytkowników programów do kosztorysowania Norma dostępną na płytach DVD. Teraz poradnik może zamówić każdy poszukujący rzetelnej wiedzy potrzebnej w branży budowlanej, inwestycjach i nieruchomościach.

Ukazuje się cztery razy w roku i oferuje czytelnikom:

  • wyjaśnienia i opinie ekspertów w dziedzinie kosztorysowania, zamówień publicznych i pokrewnych,
  • komentarze i omówienia zmian w przepisach prawnych,
  • artykuły na temat projektowania i wykonawstwa, opisy nowych technologii i ciekawych inwestycji.

Nasi czytelnicy to:

  • kosztorysanci budowlani 
  • inżynierowie i technicy budownictwa, właściciele oraz pracownicy firm, wykonawcy, projektanci,
  • inspektorzy nadzoru budowlanego
  • pracownicy administracji państwowej i samorządowej odpowiedzialni za zamówienia publiczne
  • studenci i wykładowcy uczelni technicznych
  • deweloperzy i architekci, specjaliści z branży nieruchomości i remontów
Redakcja

Redaktor naczelna: Anna Kamińska

Zespół redakcyjny: Jarosław Deja, Ewelina Jemioła, Jolanta Przemieniecka

Opracowanie graficzne: Piotr Piecko

Stali współpracownicy redakcji: Grzegorz Bednarczyk, Eliza Biała, prof. Beata Grzyl, Grzegorz Lusa, Renata Niemczyk, dr inż. Aleksandra Radziejowska, Maciej Rokiel, dr inż. Damian Wieczorek, Marek Wielgo, Ewa Wiktorowska, prof. Krzysztof Zima, Wojciech Żniński

buduj z głową redakcja