Kursy kosztorysowania

Szkolenia z obsługi programów kosztorysowych Norma i bezpłatne webinary
Kursy kosztorysowania robót budowlanych są doskonałym sposobem na zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy jako kosztorysant budowlany lub do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych w tej dziedzinie.

E-booki

Wprowadzenie do BIM z programem Norma EXPERT
Podręcznik pozwala lepiej zrozumieć, jak wykorzystać potencjał BIM w procesie tworzenia kosztorysów w programie Norma EXPERT.
Waloryzacja wynagrodzenia wykonawcy
E-book dostarcza praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego i uczciwego waloryzowania wynagrodzenia wykonawcy w umowach o roboty budowlane.
Jak wybrać BAZĘ CENOWĄ do kosztorysowania?
Wybór odpowiedniej bazy cenowej do kosztorysowania może być zależny od kilku czynników. Oto e-book, który może pomóc Ci w podjęciu decyzji.
Kosztorysowanie robót ziemnych
E-book poświęcony przedmiarowaniu i kosztorysowaniu robót ziemnych przy użyciu programu Norma EXPERT. Omawia rodzaje robót ziemnych, niezbędny…

Wersje Demo

Wypróbuj za darmo
Aby pobrać wersję demonstracyjną naszych programów Normy EXPERT, Normy STANDARD, Miary PRO, Buduj z Głową - Magazyn Branżowy i innych, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Tam znajdują się informacje na temat każdego z programów, ich funkcji i możliwości. Można tam również znaleźć linki do pobrania wersji demonstracyjnej, która będzie dostępna do wypróbowania.