Na Black Friday przygotowaliśmy dla Was prawdziwą niespodziankę - 90 dni dostępu do bzg.pl będzie kosztować tylko 9,90 zł netto. W tej cenie uzyskacie dostęp do aktualnych i archiwalnych wydań Poradnika Kosztorysanta w PDF oraz do wszystkich zasobów Buduj z Głową online. Oferta subskrypcji obowiązuje przez cały "czarny weekend" i dodatkowo w poniedziałek Cyber Monday, czyli od 26 do 29 listopada!

Skorzystaj z oferty subskrypcji na Black Friday

Zobacz także ofertę na bazę cenową Intercenbud.

Dlaczego warto subskrybować Buduj z Głową?

Buduj z Głową to profesjonalne e-wydawnictwo i serwis internetowy dla specjalistów z branży budowlanej. Przygotowujemy go z myślą o inżynierach, projektantach i wykonawcach, a także dla pracowników administracji państwowej oraz samorządowej odpowiedzialnych za inwestycje ze środków publicznych. 

Naszą specjalnością są tematy związane z wyceną kosztów budowy, cenami i stawkami oraz kalkulacjami kosztorysowymi. Rzetelna wiedza o szacowaniu kosztów jest obecnie bardzo poszukiwana, dlatego staramy się ją dostarczać, zarówno w odniesieniu do zamówień publicznych, jak i prywatnych. Oprócz tego znajdziecie u nas artykuły dotyczące projektowania i wykonawstwa, opisy nowych technologii, omówienia przepisów oraz analizy bieżacej sytuacji w budownictwie. Do BzG piszą naukowcy i praktycy, co zapewnia wysoki poziom i dużą dawkę porad bazujących na doświadczeniu autorów.

Buduj z Głową ukazuje się od 2003 r., ale wcześniej było publikacją skierowaną wyłącznie do użytkowników oprogramowania Norma (najpopularniejszy program kosztorysowy w Polsce, ok. 50 tys. użytkowników). Teraz nasz poradnik jest dostępny dla wszystkich poszukujących wiedzy potrzebnej w pracy zawodowej w branży budowlanej, inwestycjach i nieruchomościach. Dla studentów budownictwa, architektury i kierunków pokrewnych poradnik jest dostępny za symboliczną opłatą.