Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty egzaminacyjnej, która obejmuje test sprawdzający ogólną wiedzę z zakresu zasad i podstaw kosztorysowania robót budowlanych. Nasz egzamin został stworzony w celu oceny Twojej wiedzy i umiejętności, aby potwierdzić Twoje kompetencje jako profesjonalnego kosztorysanta. Przystąpienie do egzaminu daje Ci możliwość zweryfikowania swojej wiedzy i otrzymania certyfikatu, który jest wydawany przez producenta programu Norma.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące udziału w egzaminie lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami drogą mailową pod adresem akademia@ath.pl lub telefonicznie pod numerem 022/594-05-66, 594-05-80.

Przystąpienie do naszego egzaminu i otrzymanie certyfikatu pozytywnie potwierdzającego Twoją wiedzę z zakresu kosztorysowania budowlanego jest szansą na rozwój Twojej kariery i wzmocnienie Twojej pozycji na rynku pracy. Dołącz do grona profesjonalnych kosztorysantów posiadających certyfikat Norma i podnieś swoje umiejętności na wyższy poziom.

Zapisz się

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z UDZIAŁU W EGZAMINIE
  1. Weryfikacja i potwierdzenie zdobytej wiedzy: Egzamin pozwala Ci na sprawdzenie swojej wiedzy z zakresu teorii kosztorysowania. To doskonała okazja, aby ocenić swoje umiejętności i upewnić się, że posiadasz solidne fundamenty w tej dziedzinie. Potwierdzenie zdobytej wiedzy daje Ci pewność siebie i podkreśla Twoje profesjonalne kompetencje.
  2. Lepsza pozycja na rynku pracy: Posiadanie certyfikatu z egzaminu świadczy o Twojej wysokiej wiedzy i umiejętnościach z zakresu kosztorysowania. Jest to mocne narzędzie, które podnosi Twoją wartość jako specjalisty i zwiększa szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy lub awans w obecnej karierze. Pracodawcy doceniają certyfikaty jako potwierdzenie profesjonalizmu i zaangażowania w rozwój zawodowy.
Pytania i odpowiedzi

Egzamin jest otwarty dla wszystkich, którzy czują, że posiadają odpowiednią wiedzę z zakresu zasad i podstaw kosztorysowania robót budowlanych. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kosztorysantem, aspirującym specjalistą w tej dziedzinie, czy też dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z kosztorysowaniem, zachęcamy Cię do przystąpienia do egzaminu. To doskonała okazja, aby ocenić swoje umiejętności i potwierdzić swoją wiedzę. Bez względu na Twój poziom doświadczenia, egzamin pozwoli Ci zweryfikować swoje umiejętności i poszerzyć swoje kompetencje w dziedzinie kosztorysowania. 

Tak, masz możliwość wyboru, czy chcesz przystąpić do jednego czy obu egzaminów. Choć zachęcamy do wzięcia udziału w obu egzaminach, ponieważ pozwala to na zwiększenie wiarygodności jako kosztorysanta. Przystąpienie do obu egzaminów pozwoli Ci potwierdzić zarówno wiedzę z teorii kosztorysowania, jak i umiejętność obsługi programu Norma.

Aby wziąć udział w egzaminie, należy spełnić następujące warunki:

  1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy: Osoba zainteresowana egzaminem powinna przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy do Akademii. Formularz ten zawiera podstawowe informacje dotyczące uczestnika egzaminu.
  2. Dokonać przedpłaty za udział w egzaminie: Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego, uczestnik egzaminu powinien dokonać przedpłaty, zgodnie z podanymi instrukcjami płatności. Opłata ta jest wymagana jako potwierdzenie rejestracji na egzamin.

Po spełnieniu tych warunków, uczestnik będzie uprawniony do przystąpienia do egzaminu. Przesłanie formularza zgłoszeniowego i dokonanie przedpłaty są niezbędne w celu zapewnienia organizacji i przygotowania egzaminu.

Proces egzaminacyjny jest przeprowadzany w następujący sposób:

  1. Otrzymanie loginu i hasła: Osoba zgłaszająca się na egzamin otrzymuje od administratora systemu unikalny login i hasło, które są ważne tylko w dniu przystąpienia do egzaminu.
  2. Logowanie do systemu: Po zalogowaniu się do systemu za pomocą otrzymanych danych logowania, uczestnik egzaminu będzie miał określony czas, zazwyczaj od 40 do 60 minut, na udzielenie odpowiedzi na pytania testowe. W zależności od rodzaju testu, pytania mogą dotyczyć teorii kosztorysowania lub obsługi programu Norma.
  3. Zakończenie egzaminu: Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania, uczestnik egzaminu powinien kliknąć przycisk "koniec", aby zakończyć test.
  4. Powiadomienie o wyniku: Po zakończeniu egzaminu, uczestnik zostanie powiadomiony o wyniku drogą mailową. Jeśli osoba uzyska minimum 75% poprawnych odpowiedzi, otrzyma potwierdzenie zdania egzaminu.
  5. Świadectwo ukończenia: Po pomyślnym zdaniu egzaminu, uczestnik otrzyma świadectwo potwierdzające fakt zdania egzaminu. Świadectwo to stanowi oficjalne potwierdzenie umiejętności i wiedzy z zakresu kosztorysowania oraz obsługi programu Norma.

Egzamin można zdać zarówno zdalnie, jak i w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Oferujemy możliwość przystąpienia do egzaminu online, co oznacza, że wystarczy posiadać komputer z dostępem do Internetu. Osoba zainteresowana egzaminem może wygodnie zdawać go w dowolnym miejscu, które jej odpowiada. Jednak jeśli ktoś woli osobiście przystąpić do egzaminu, nasza siedziba w Warszawie przy ul. Leszczynowej 7 jest do dyspozycji. Ważne jest, aby uczestnik wybrał dogodną dla siebie opcję i zdecydował, czy preferuje zdalne zdawanie egzaminu czy osobiste spotkanie w naszej siedzibie.

certyfikat-teoria-wzor-2023