ATHENASOFT oferuje program partnerski dla edukacji, który jest dedykowany szkołom średnim prowadzącym kształcenie w zawodzie technika budownictwa oraz uczelniom wyższym posiadającym kierunki budowlane.

Korzyści wynikające z udziału w szkoleniu
 • Wersja edukacyjna programu Norma EXPERT: Otrzymają Państwo pełną wersję programu kosztorysowego Norma EXPERT wraz z elektroniczną dokumentacją. Wersja edukacyjna jest przeznaczona dla uczniów i nauczycieli przedmiotów zawodowych i zawiera bazę cenową INTERCENBUD.
 • Podręcznik o tematyce BIM w budownictwie: Dostaną Państwo podręcznik, który wprowadzi tematykę BIM w budownictwie i omówi kosztorysowanie z wykorzystaniem modeli BIM. Ten materiał pomoże uczniom i nauczycielom zgłębić tę nowoczesną metodologię.
 • Szkolenie online z obsługi programu: Nauczyciele prowadzący zajęcia z kosztorysowania robót budowlanych będą mieli możliwość wzięcia udziału w szkoleniu online z obsługi programu Norma EXPERT. Szkolenie to pozwoli na zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do efektywnego wykorzystania programu w procesie nauczania.
 • Wprowadzenie do programu Norma EXPERT.
 • Katalogi norm. Wprowadzanie pozycji.
 • Wyszukiwanie pozycji.
 • Edycja obmiaru (dodawanie wierszy obmiarowych i komentarzy).
 • Import cenników, automatyczna wycena kosztorysu, ręczne wprowadzanie cen.
 • Narzuty kosztorysu - definiowanie, modyfikowanie, usuwanie.
 • Sprawdzanie poprawności wykonania kosztorysu.
 • Drukowanie kosztorysu; definiowanie i zmiana parametrów wydruków.

Szkolenie, które oferujemy, odbywa się w formie online za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Dzięki temu możesz uczestniczyć w kursie z dowolnego miejsca, korzystając z komputera lub urządzenia mobilnego.
Całkowity czas trwania szkolenia wynosi 1dni, co równa się 6 godzinom zegarowym. Rozpoczynamy o godzinie 9:00 i kończymy o godzinie 15:00, co zapewnia wygodne tempo nauki i wystarczająco dużo czasu na praktyczne ćwiczenia.
Terminy konkretnych szkoleń możesz znaleźć na stronie sklepu ath.pl, gdzie dostępne są informacje dotyczące aktualnych dat.

 • Stabilne połączenie z Internetem: Upewnij się, że masz dostęp do stabilnego i szybkiego połączenia internetowego. To jest niezbędne do płynnego uczestnictwa w szkoleniu online i korzystania z aplikacji Microsoft Teams.
 • Laptop lub komputer z mikrofonem i głośnikami: Upewnij się, że posiadasz laptop lub inny komputer, który ma wbudowany mikrofon oraz głośniki. Dzięki temu będziesz mógł komunikować się z trenerem i innymi uczestnikami podczas szkolenia. Jeśli nie masz dostępu do mikrofonu, zawsze możesz zadawać pytania za pomocą czatu.
 • Opcjonalnie drugi monitor: Jeśli masz możliwość, warto rozważyć podłączenie drugiego monitora. Pozwoli to poprawić komfort pracy, ponieważ na jednym ekranie będziesz miał otwartą aplikację Norma, a na drugim ekranie będziesz mógł śledzić prezentację trenera lub podglądać inne materiały.
 • Otwarta głowa i chęć do nauki: Wymaganiem kluczowym jest Twoja gotowość do nauki i otwarta głowa. Będziesz zdobywać nową wiedzę i umiejętności podczas szkolenia, dlatego ważne jest, abyś był otwarty na nowe pomysły i podejście do tematu kosztorysowania.

Przygotowanie techniczne przed szkoleniem jest istotne, aby zapewnić płynność uczestnictwa i jak najlepsze wykorzystanie czasu poświęconego na naukę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wymagań technicznych lub potrzebujesz pomocy w ich spełnieniu, nasi przedstawiciele zespołu ds. Obsługi Klienta są gotowi służyć Ci pomocą.

W ramach szkolenia otrzymasz materiały szkoleniowe w formacie PDF, które będą Cię wspierać podczas nauki. Ponadto, dla uczestników nieposiadających komercyjnej wersji programu Norma, zapewniamy link do wersji edukacyjnej, dzięki której będziesz mógł praktykować i korzystać z programu podczas zajęć.

Jesteśmy przekonani, że szkolenie w formie online z naszym doświadczonym prowadzącym przyniesie Ci wartościowe doświadczenia. Zadbaliśmy również o to, żebyś miał możliwość bezpośredniego kontaktu z prowadzącym za pomocą kamery i czatu podczas spotkań.

Przed szkoleniem (minimum 1 dzień przed rozpoczęciem) wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają e-mail z opisem logowania.
Uczestnik nie musi instalować na swoim komputerze programu do obsługi szkolenia online, wystarczy przeglądarka internetowa.

Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: akademia@ath.pl. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej możliwości i wprowadzenia w swojej szkole lub uczelni nowoczesnych narzędzi kosztorysowania i technologii budowlanych.

Aby pobrać regulamin kliknij TUTAJ>>

UWAGA! Zgłoszenia na szkolenie online są przyjmowane tylko do dnia poprzedzającego termin szkolenia.

Dołącz do naszych jednodniowych warsztatów i zwiększ swoje umiejętności z obsługi programu Norma EXPERT, aby jeszcze skuteczniej wspierać swoich uczniów i słuchaczy w zakresie kosztorysowania.

Do zobaczenia na szkoleniu!

Zapisz się na szkolenie