Podczas warsztatów nasi doświadczeni prowadzący poświęcają szczególną uwagę na zaspokojenie potrzeb uczestników. Zadaniem prowadzących jest dokładne zrozumienie obszarów, w których uczestnicy chcą się rozwijać i zapewnienie im kompleksowego omówienia tych zagadnień.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię lepsze wykorzystanie funkcji programu Norma EXPERT/STANDARD, zagłębienie się w konkretne moduły czy dostosowanie narzędzi do swoich indywidualnych potrzeb, nasi prowadzący są gotowi dostarczyć Ci szczegółowych informacji i praktycznych wskazówek.

Dołącz do naszych warsztatów i skorzystaj z unikalnej możliwości dostosowania programu Norma EXPERT/STANDARD do Twoich indywidualnych potrzeb i zwiększenia efektywności swojej pracy w branży budowlanej.

Wykup warsztaty

Korzyści wynikające z udziału w szkoleniu
  • Dostosowany termin i program: Termin oraz program warsztatów są elastyczne i dostosowywane do indywidualnych potrzeb uczestnika. Umożliwiamy Ci wybór dogodnego terminu oraz skupienie się na tematach, które Cię najbardziej interesują.
  • Samodzielne określanie czasu nauki: Jesteśmy świadomi, że każdy uczestnik ma różne możliwości czasowe. Dlatego to Ty sam(a) określasz, ile czasu chcesz poświęcić na naukę. Możesz dostosować intensywność i długość sesji, aby zapewnić sobie optymalne tempo przyswajania wiedzy.
  • Indywidualny tok nauczania: Wierzymy, że indywidualne podejście do nauczania prowadzi do lepszego przyswajania wiedzy. Nasz program szkoleniowy skupia się na Twoich konkretnych potrzebach i preferencjach. Prowadzący dostosowuje materiał do Twojego poziomu i umiejętności, co przekłada się na efektywniejsze przyswajanie wiedzy.

Szkolenie, które oferujemy, odbywa się w formie online za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Dzięki temu można uczestniczyć w kursie z dowolnego miejsca, korzystając z komputera lub urządzenia mobilnego.
Całkowity czas trwania szkolenia zależy od wykupionej liczby godzin. 
Warsztaty indywidualne możesz zakupić na stronie sklepu ath.pl. Dzięki dostosowaniu czasu i tematyki warsztatów do preferencji klienta, osiąga się najbardziej optymalne rezultaty. 

  • Stabilne połączenie z Internetem: Upewnij się, że masz dostęp do stabilnego i szybkiego połączenia internetowego. To jest niezbędne do płynnego uczestnictwa w szkoleniu online i korzystania z aplikacji Microsoft Teams.
  • Laptop lub komputer z mikrofonem i głośnikami: Upewnij się, że posiadasz laptop lub inny komputer, który ma wbudowany mikrofon oraz głośniki. Dzięki temu będziesz mógł komunikować się z trenerem i innymi uczestnikami podczas szkolenia. Jeśli nie masz dostępu do mikrofonu, zawsze możesz zadawać pytania za pomocą czatu.
  • Opcjonalnie drugi monitor: Jeśli masz możliwość, warto rozważyć podłączenie drugiego monitora. Pozwoli to poprawić komfort pracy, ponieważ na jednym ekranie będziesz miał otwartą aplikację Norma, a na drugim ekranie będziesz mógł śledzić prezentację trenera lub podglądać inne materiały.
  • Otwarta głowa i chęć do nauki: Wymaganiem kluczowym jest Twoja gotowość do nauki i otwarta głowa. Będziesz zdobywać nową wiedzę i umiejętności podczas szkolenia, dlatego ważne jest, abyś był otwarty na nowe pomysły i podejście do tematu kosztorysowania.

Przygotowanie techniczne przed szkoleniem jest istotne, aby zapewnić płynność uczestnictwa i jak najlepsze wykorzystanie czasu poświęconego na naukę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wymagań technicznych lub potrzebujesz pomocy w ich spełnieniu, nasi przedstawiciele zespołu ds. Obsługi Klienta są gotowi służyć Ci pomocą.

Aby pobrać regulamin kliknij TUTAJ>>

Zwiększ swoją wiedzę na temat kosztorysowania, naucz się profesjonalnego przygotowywania kosztorysów w programie Norma EXPERT/STANDARD i zyskaj pewność w swoich umiejętnościach.

Do zobaczenia na warsztatach!

Wykup warsztaty