Miasta, gminy, wsie, prywatni inwestorzy, firmy budowlane, architekci, producenci mogą zostać uczestnikiem plebiscytu na najbardziej popularną inwestycję w Polsce, wystarczy zgłosić wybudowany nowy budynek, czy modernizację do Konkursu. Głosowanie to najlepszy środek na popularyzację inwestycji i jego twórców.

Obiekty rywalizują w klasyfikacji ogólnej oraz wojewódzkiej promując region. Ponad 440 samorządowych i prywatnych realizacji oczekuje już na głosy mieszkańców !!!

Statuetka i Tytuł „Modernizacja Roku”, „Budowa XXI w.” to niezwykle cenne wyróżnienia, od dwudziestu siedmiu lat walczą o nie inwestorzy, wykonawcy, autorzy projektów najlepszych inwestycji budowlanych w Polsce. Nagrody przyznaje Jury w skład którego wchodzą przedstawiciele 11 Politechnik, Ministerstw, największych izb budowlanych i architektonicznych. Głosowanie internetowe jest formą promocji i nie ma wpływu na merytoryczną ocenę Jury i przyznanie nagród w Konkursie.

11 kwietnia o godz. 12:00, wystartowało długo oczekiwane przez wszystkich głosowanie w plebiscycie internetowym konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w.,

Jak zagłosować? To proste!

Wejdź na stronę internetową: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/editions/3413/plebiscite/stage-1/regions/22

  1. Kliknij „zagłosuj”, podaj swoje imię i nazwisko, adres mailowy, zaznacz "Nie jestem robotem", a po udanej weryfikacji zatwierdź głos.
  2. Na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować.

Gotowe! Twój głos został oddany.

Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnych godzinach. Głosy można oddawać raz na 24 h z jednego adresu IP w każdym województwie. Głosowanie potrwa do 12 maja do godz. 12:00 i jest całkowicie bezpłatne.